Zvolte jazyk

Zažijte Alpy
v srdci Krkonoš

Vůně dřeva, naprosté soukromí, perfektní péče. Přinášíme do Špindlerova Mlýna tu nejlepší úroveň vyhlášených alpských rodinných chat...

Ubytování
kde je pohoda

Residence Buffalo je výjimečné místo v Krkonoších. Máme tu pro Vás osm luxusních pokojů pro maximálně 21 hostů. Všude najdete dřevo, které Vás obklopuje a příjemně voní. Také každý Váš krok zjemňuje speciální koberec. Masiv, extra pohodlné lůžkoviny a komfort mnoha doplňků.

Pohodlí Krkonoš

Postel s paměťovou matrací, kvalitní turecké bavlněné povlečení a přikrývky plněné italským kachním peřím. Kolem Vás masivní dřevo, měkounké koberce, lámaný kámen, hořící krb a ta nejlepší domácí kuchyně ...

komfortní vířivá
vana

skvělá domácí
kuchyně

komfortní vybavení
a zázemí

aktivity
uvnitř i venku

internet
zdarma

Užijte si
naši residenci

Jsme skvěle vybaveni nejen pro lyžování a aktivní odpočinek, ale taky pro relaxaci či večerní zábavu. A vaše děti, malé i ty větší, ty od nás nedostanete.

Celý resort je privátní a jen pro několik ubytovaných hostů, což vytváří klid a soukromí Vašeho pobytu.

Vířivka
v duchu Luxury

V Residenci Buffalo je k dispozici nadstandardní venkovní vířivá vana. A protože jste na svazích a ve Špindlu, tak ty výhledy, které uvidíte, jsou parádní. Co takhle relax se skleničkou Prosseca?

Aktivity

01.

Zimní sporty

Lyžování a snowboarding pro děti i dospělé nadosah díky celé řadě lyžařských areálů v okruhu 3 kilometrů.

02.

Jízda na saních

Jediná osvětlená sáňkářská dráha v České republice je právě ve Špindlu a měří tři kilometry. Je to zábava, kterou si užijete nejen Vy, ale hlavně Vaše děti.

03.

Skialpové trasy

Ty nejhezčí zimní trasy, které je možné sjíždět i vyšlapat. Pěšky nebo na běžkách, jak je Vám libo. Na recepci od nás získáte přehlednou mapu.

04.

Zábava uvnitř

K dispozici vybavená herna, ping pong, filmy, vířivka, šipky, stolní fotbal, pinball, billiard, pokerový stůl... u nás se nudit rozhodně nebudete.

05.

Domácí kuchyně

Troufáme si říct, že i jíst dobré jídlo je skvělou aktivitou, kterou u nás můžete zažít. Honzovy buchty, poctivý vývar, grilované koleno ...

06.

Half Pipe

Největší špičkově upravený snowpark v ČR pro odvážlivé snowboarďáky a Freestyle lyžaře. Prostě adrenalin.

Prostor
pro zábavu i práci

Až 50 osob pro pracovní setkání či školení nebo jen jako privátní kino v dřevem obložené zasedací místnosti s veškerým komfortem po ruce.

Sjezdovky
ve Špindlu

To nejlepší místo na lyže je tady, protože je tu největší koncentrace sjezdovek. Celkem 18 sjezdovek, 7 lanovek a nepočítaně vleků. To je více než 24 kilometrů sjezdů pro Vaše lyže či snowboard. Naleznete tady tratě speciálně pro děti i lyžařské školičky.

REZERVACE ONLINE

KONTAKTUJTE NÁS

Jméno a příjmení je povinné pole

Telefon je povinné pole

(+420)123456789

E-mail je povinné pole

Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

Vše ostatní je kompromis...